Satnica porečkog Lighthouse festivala 2018

lighthouse festival raveologija 2017

Ovaj je tjedan u znaku porečkog Lighthouse festivalakoji počinje u srijedu 30. svibnja i muzika ne staje sve do ponedjeljka, 04. lipnja.

U tih 5 dana izvrsne glazbe na egzotičnoj lokaciji resorta Lanterna, imate sve uvjete da pobjegnete iz svakodnevice. Pravi eskapizam.

Cijena festivalskih ulaznica od srijede od nedjelje iznosi 1035 kn / od četvrtka do nedjelje 960 kn / od petka do nedjelje  740 kn / subotu i nedjelju 440 kn; cjelodnevna ulaznica iznosi 185 kn, a noćna (od 21.00h) 135 kn.

Dugačka satnica ide po redoslijedu izvođača, a lokacije na kojima sviraju su u zagradi

 

Srijeda, 30.05.

 

16.00. Pytzek b2b Mislav (main stage)

20.00. The Pilotwings live (main stage)

21.00 . Francesco Tristano presents P:anorig live (main stage)

22.00 Artur 8 (zodiak stage)

22.00 – 06.00 FUNTAXX (buro stage)

 

ambient music

 

Četvrtak, 31.05.

 

00.00 Hanzo & Yaman live (Zodiak)

00.00 Victor (nassraum)

01.00 Pedro Arbulu (zodiak)

03.00 DJ Bone (nassraum)

05.00 ItaloJohnson (nassraum)

08.00 Pedro Arbulu (beachfloor)

10.00. Donna Leake (beachfloor)

13.00 Octo Octa

13.00 Periodica Showcase

14.00 Yoga (ambient zone)

16.00 Thome (mainstage)

17.00 LHF Modular Lab (ambient zone)

18.00 Davidek (zodiak)

18.00 Rollerdisco Workshop (autodrome)

19.00 LEA SANTEE live

19.00 Denis Sulta (mainstage)

20.00 Cosmo Sheldrake live

20.00 Daimnitsdisco (autodrome)

20.00 Octo Octa (beachfloor)

21.00 Honey Dijon (mainstage)

21.00 Hainbach (ambient zone)

21.30 Leyya live (Zodiak arena)

22.00 Pender Street Steppers (autodrome)

22.00 BR-LASER live (ambient zone)

22.30 Davidek (zodiak arena)

23.00 Saoirse (beachfloor)

23.00 Helmut Stant live (ambient zone)

 

boat

 

Petak, 01.06.

 

00.00 Pender Street Steppers (autodrome)

00.00 HRTL (ambient zone)

00.00 Comante & Detronic (buro stage)

00.00 David Goldberg (nassraum)

01.00 The Pilotwings live (autodrome)

01.00 Mosbee (zodiak arena)

02.00 Crazy Sonic (buro stage)

02.00 Aurora Halal (nassraum)

02.00 Avalon Emerson b2b Or:La (beachfloor)

03.00 Prins Thomas (autodrome)

04.00 Thomas Grün (buro stage)

05.00 Zenker Brothers (nassraum)

08.00 Oliver Hafenbauer (nature playground)

10.00 Orson Wells (nature playground)

10.00 Guiseppe Leonardi (beachfloor)

12.00 Yoga (ambient zone)

12.00 Suff Daddy (hip hop pool)

12.00 Ian F b2b Alecante (nature playground)

13.00 Cher Monsieur (beachfloor)

14.00 ACE TEE & Kwam.E live (hip hop pool)

14.00 Surprise Act (boat)

15.00 Kreiml & Samurai live (hip hop pool)

16.00 Oliver Hafenbauer (ambient zone)

16.00 Phillinger (hip hop pool)

16.00 Roman Rauch (red bull music stage)

16.00 Alison Swing (mainstage)

16.00 Jamie Tiller (beachfloor)

18.00 Orson Wells (ambient zone)

18.00 Amp Fiddler live (red bull music stage)

18.00 Modern Stalking (boat)

18.30 Moodymann (red bull music stage)

19.00 Michal Zietara (beachfloor)

20.00 Zenker Brothers (ambient zone)

20.30 Lovefingers (mainstage)

21.00 G-Spot Sound (dancehall beach)

22.30 HVOB live (mainstage)

23.00 Tsepo (beachfloor)

lighthouse festival 2017 ravelogija

 

Subota, 02.06.

 

00.00 Misonica 8nassraum)

00.00 Etapp Kyle (zodiak arena)

00.00 Jenus (ambient zone)

01.00 Animal Trainer (beachfloor)

01.00 Deep Aztec (buro stage)

02.00 Mor Elian (nassraum)

03.00 Ryan Elliot (zodiak arena)

03.00 Oliver Koletzki (beachfloor)

04.00 TBA (buro stage)

04.00 Cher Monsieur (ambient zone)

04.00 Special Request (nassraum)

05.00 Discoboxer live (zodiak arena)

06.00 David Goldberg (ambient zone)

06.00 Therese Terror (nassraum)

08.00 Monticule Racing team (ambient zone)

08.00 Bambounou (nature playground)

10.00 Lea (ambient zone)

10.00 Don Williams (nature playground)

10.00 Egomachine (beachfloor)

12.00 DJ Trowie (cafe del mario)

12.00 Kareem El Morr (nature playground)

12.00 LHF dish tennis masters (kaluko bar)

14.00 Yoga (ambient zone)

14.00 ETEPETETE (cafe del mario)

14.00 Verkehrte Welt (boat)

14.00 Candy pollard (beachfloor)

16.00 Red Robin (cafe del mario)

16.00 Martha van Straaten (shooting range)

16.00 Traffic Label Showcase (mainstage)

17.00 7Citizen (beachfloor)

18.00 Phillip Höll (cafe del mario)

18.00 Monticule Racing Team (boat)

19.00 Oberst & Buchner (shooting Range)

22.00 Scheibosan (autodrome)

22.00 Felix da Houserat (marina pizza)

22.00 Rafael Da Cruz (buro stage)

22.00 leschueft (shooting range)

23.00 Eris Drew (beachfloor)

shooting floor

 

Nedjelja, 03.06.

 

00.00 Beth Lydi 

00.00 DJ Deeon (marina pizza)

00.00 Ben-e (zodiak arena)

01.00 Jillian (buro stage)

01.00 Muallem b2b nd_baumecker (beachfloor)

02.00 E/Tape (ambient zone)

02.00 Joseph Disco (autodrome)

02.00 Wolfram

02.00 Andhim (zodiak arena)

03.00 Aneuria (buro)

04.00 Tavish (buro stage)

04.00 Baby Vulture (ambient zone)

04.00 Max Grun (autodrome)

05.00 Austrian Apparel live (zodiak arena)

05.00 Optimo (espacio)

06.00 Lampert & Lindner (zodiak arena)

07.00 Ian F (ambient zone)

08.00 Leo Kuchler (beachfloor)

09.30 Alecante (ambient zone)

11.00 Oskar Offermann (beachfloor)

12.00 Evano (ambient zone)

14.00 Flo Scheibein b2b A:lex…

14.30 Nathalia (ambient zone)

17.00 -21.00 Baby Vulture b2b Evano

22.00 – 14.00 LHF Aftershow with LHF Squad